Size bir telefon kadar yakınız
0 542 473 01 01
Dil Seçin
trende

Kutu Harf Tabela

31.10.2017
1 görüntülenme
Kutu Harf Tabela

KUTU HARF TABELA ÜRETİMİ

Pleksi kutu harf tabela pek çok yerde kullanılabilen dayanıklı bir akrilik malzemeden yapılmaktadır. Tabela sektörü içerisinde pleksiglass gerek dış mekanlarda gerekse iç mekanlarda olmak üzere iki taraftada reklam ile tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Bu tabela çeşidinin çok fazla tutulmasının sebebi özellikle dış mekanlarda tabela ve de reklam malzemelerindeki dayanıklılığı ve hava şartlarında hiç bir şekilde deforme olmaması ve ışığı yansıtabilmesidir. Bu tabelaların en büyük özellikleri ise döküm levha olarak üretilmesidir.

Kutu Harf Çeşitleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Seray Erbil dedi ki:

  Fry! Throw in the towel! For God’s sakes, Fry. That’s exactly what I was thinking. Funog, that’s enough. Call him off. Funog? Why won’t anyone help me? So once more we meet again.

  1. safirtema dedi ki:

   It’s Bendering time! Take this! And this! You were an excellent student. Too bad I was a lousy teacher. I think you misunderstood the concept of Bendering time.

 2. Mehmet Mertoğlu dedi ki:

  You’re just controlling him I mean, cheating in a fake fight. Better than being a girl. Like you. You’re a girl! Oh, right. Girls lack the will of the warrior.

BİR YORUM YAZIN